Leke & Akne Bakımı | Eslamer Estetik & Güzellik Merkezi
Leke & Akne Bakımı
Cilt Bakımı

Leke & Akne Bakımı

Leke ve Akne Tedavileri

Leke ve Akne Tedavileri; Peelingler ile cilt yenileme, etkili, etkin, ekonomik ve uygulanması kolay olan medikal bir işlemdir. Cilt canlandırıcı peeling işlemleri,tedavi edilmesi gereken her cilt problemine uygun özel bir peeligler vardır.

Leke tedavileri, zamana bağlı olarak veya fiziksel etmenlerden kaynaklanan sivilce izi, yara izi gibi cilt sorunlarının giderilerek cilde parlaklık ve canlılık kazandırmak amacı ile uygulanan tedavi yöntemleridir. Leke tedavisi pek çok yöntemle uygulanabilmektedir.

Akne (skar ) Tedavisi

Cildimizin yalnızca üst tabakası herhangi bir şekilde hasarlanırsa kendini tam olarak yenileyebilir. Dermis dediğimiz derin tabakası yaralandığında ise, hasar iyileştikten sonra kalıcı iz oluşur. Buna skar denir.
Skar; sivilcelerden, yanıklardan, ameliyat, yaralanma ve jilet kesilerinden sonra oluşabilir.
Skarları (izleri) tamamen silmek, normal cilt haline getirmek mevcut teknoloji ile dünyanın hiçbir yerinde mümkün değildir.

Farklı tedavi yöntemleriyle, skarları daha az görünür hale getirebiliriz. İzler görüntü itibariyle ciltten kabarık veya çökük olabilir. Bu şekilde kalan yara izlerinin uygulanan tedavi yöntemleriyle cilde daha uyumlu hale gelmesini sağlayabiliriz. İzler, deri renginden daha açık veya daha koyu olabilir. Rengini normal deri rengine yaklaştırabiliriz.

Bu şekilde izleri normal cilde yaklaştırarak daha az görünür hale getirebiliriz.

RANDEVU AL

© Copyright 2023 & Her Hakkı Saklıdır. | Sosyetic Sosyal Medya Ajansı